Pamir Aydınlatma

Tasarımdan üretime kadar tüm farklı aşamaların fabrikamızda yapılmasından dolayı hem estetik hem de rekabet gücünü birleştiren ürünler tasarlayıp sunabiliyoruz. Ürünlerimizde mümkün olan en kaliteli bileşenleri kullanıyor ve müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla en kısa teslimat koşullarını sağlıyoruz.

1974 yılında yönetim kurulu Başkanımız Necat Halit Pamir Tarafından kurulan Pamir Elektrik, 1990 yılına kadar çeşitli elektrik malzemeleri üretmiştir. 1990 yılından bugüne, çağımızın yeniliklerini yakalamak ve müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda Pamir Aydınlatma olarak mimari ve endüstriyel aydınlatma konusunda sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır.

Temel prensibi kaliteli, estetik, enerji tasarruflu ürünler tasarlamak ve üretmek olan firmamız güçlü ve yaratıcı AR-GE çalışmaları yaparak alanında öncü ve lider bir firma olmuştur. Pamir Aydınlatma bu özelliği sayesinde 40 ülkeye ihracat yapmakta ve kaliteli Türk malı imajına dünya üzerinde katkı sağlamaktadır.

Firmamız ürün estetiğine önem vermiş ve bu konuda sizlere en iyisini sunmak amacıyla bünyesinde tam teşekküllü bir kalıphane kurmuştur. Bu birimde ürünler gerekli estetik ve fonksiyonelliğin sağlanabilmesi amacıyla CAD/CAM ortamında tasarlanmakta ve kalıpları hassasiyetle hazırlanmaktadır.

Firmamız bu titiz çalışmalar sonucu sizlere sunduğumuz ürünlerin endüstriyel tasarım tescil belgelerini de almakta ve bu sayede ürünlerimizin taklit edilmesinin de önüne geçerek sizlere daha rahat satış imkanı sunmuş bulunmaktadır.

Bünyemizde ışıklıklarımızın kalite ve performans ölçümlerini yaptığımız aydınlatma laboratuvarlarımız mevcuttur.

Firmamız ürünlerinin gerekli estetik ve fonksiyonelliğin sağlanabilmesi amacıyla bilgisayar ortamında tasarlamakta ve arge çalışmaları güçlü olan firmamız aynı zamanda sizlerin istekleri doğrultusunda özel ürünlerde tasarlayabilmektedir. Üretimde kaliteli komponentler kullanmayı prensip edinen firmamız üretimin tüm safhalarında titiz bir işçilik sergilemekte ve kalite, kontrol faaliyetlerini yürütmektedir. Aldığımız siparişlerin miktarına bakılmaksızın gerekli olan ilgi ve hassasiyet gösterilmekte olup yaklaşık 40 yıldır bu sektörde üretim yapıyor olmamız, yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizden aldığımız tekrarlanan siparişler kalite ve ciddiyetimizin en önemli göstergesidir.

Sizleri tanımak ve hizmet vermekten onur duyacağız.


Öne Çıkan Ürünler

Şimdi Arayın » +90 332 355 86 16